MISJA

Kompania Informatyczna to grupa pasjonatów, którzy ze sprzętem komputerowym i informatyką żyją w symbiozie od wielu lat – każdy w swojej specjalizacji.
W 2016 roku postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie pomagać polskim firmom wchodzić na wyżyny IT. W naszej Kompanii mamy specjalistów z zakresu oprogramowania Microsoft, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego, procedur i bezpieczeństwa danych. Współpracujemy także ze specjalistami z zakresu stron internetowych, systemów Linux, Apple, baz danych SQL oraz innych branż, z którymi konsultujemy nasze rozwiązania- księgowość, prawo oraz szereg specjalistów technicznych od sprzętu biurowego, drukarek czy multimediów.

Nie nazywamy firm, które z nami współpracują, klientami. Nazywamy ich Partnerami. Przez duże „P”. Naszym Partnerom staramy się dawać to, czego na rynku jest niezwykle mało - prawdziwy zewnętrzny dział IT, który dobrze zna ich, ich potrzeby i możliwości. U każdego naszego Partnera stawiamy sobie za cel bycie strategicznym działem, a nie jedynie kosztem. To nasza główna misja. Chcemy zrewolucjonizować rynek IT i wyznaczać standardy.
Wiemy, jak wygląda dzisiejszy rynek usług outsourcingowych. Chcemy być lepsi – chcemy, by nasza Kompania stała się częścią Waszej. Ustawimy procedury w IT, zadbamy o bezpieczeństwo, przeszkolimy Waszych pracowników, POMOŻEMY WASZEJ FIRMIE PRZEJŚĆ PRZEZ TECHNOLOGICZNĄ REWOLUCJĘ!

Kompania Informatyczna – Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress