Marek Nadstawny

 

O Marku i jego doświadczeniu w IT

Trener technologii Microsoft, wykładowca w WSISIZ, certyfikowany specjalista ds. infrastruktury Microsoft (certyfikaty MCT, MCSE, MCSA, MCITP, MCTS, MS, MCP) . Swoją przygodę z IT rozpoczął, gdy w wieku 11 lat po raz pierwszy rozkręcił, a następnie skręcił komputer brata. Niestety nie spotkało się to z entuzjazmem ze strony brata i dlatego od tamtej pory zaczął budować własną sieć komputerową ze zdobytych - często z wielkim trudem - części. Pierwsza sieć z 3 komputerami i drukarką powstała w domu jeszcze w okresie szkoły podstatowej, połączona kablem BNC.

Jeszcze zanim rozpoczął studia, rozpoczął pracę w IT w jednej z warszawskich firm, gdzie bardzo szybko zdobył kompetencje administracyjne i w ciągu 3 lat został głównym informatykiem, mając pod sobą kilkanaście oddziałów w całej Polsce. Miał wtedy 21 lat. W wieku 22 lat otworzył w Warszawie serwis komputerowy, a następnie został administratorem systemów informatycznych w firmie mającej ponad 30 serwerów - rozproszonych w wielu lokalizacjach.

Od 2015 roku posiada tytuł Microsoft Certified Trainer i prowadzi szkolenia z zakresu Windows Client i Windows Server w zaprzyjaźnionym autoryzowanym ośrodku szkoleniowym Microsoft - CBSG Polska (www.cbsg.pl).
W roku akademickim 2016/2017 wraz z innymi trenerami z CBSG Polska prowadzi specjalizację "Technologie chmury obliczeniowej" w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania (www.wit.edu.pl).
Jest aktywnym członkiem i częstym prelegentem na spotkaniach Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows, działającej przy Microsoft Polska. Był także prelegentem podczas konferencji iTechDay organizowanej w Microsoft Polska.

Mając styczność zarówno z klientami komercyjnymi, jak i instytucjami publicznymi, a także z innymi informatykami i użytkownikami nieinformatycznymi oraz studentami doszedł do wniosku, że usługi outsourcingu IT na rynku wymagają rewolucji i wyznaczenia nowych, dużo wyższych standardów. Stało się to jego misją, dlatego we Wrześniu 2016 otworzył Kompanię Informatyczną. Stawia sobie za cel wyznaczanie standardów obsługi informatycznej, zmianę postrzegania informatyków przez Społeczeństwo oraz zbudowanie firmy, która będzie swoim klientom dawać więcej niż tylko serwis komputerowy - będzie im pomagać rozwijać ich biznes.

Marek Nadstawny

Marek o sobie prywatnie

Prywatnie perkusista, amator-fotograf, wielbiciel podróży, dobrej kuchni i wiecznie dążący do doskonałości mąż swojej żony ;-)
W swojej pasji perkusyjnej trwam od 12 roku życia, po drodze wielokrotnie grając w różnych zespołach heavymetalowych. Wraz z jednym z nich, który założyłem wraz z kolegami - Scream Maker - udało mi się nawet wydać płytę w Polsce i w Chinach, a także odbyć wiele tras koncertowych współdzieląc scenę z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny heavymetalowej.
Pasja komputerowa jednak zwyciężyła batalię o czas wolny i z grania w Scream Maker (www.screammaker.com) zrezygnowałem po wydaniu krążka "We are not the same". Zespół istnieje do dziś, aktualnie pracuje nad swoim czwartym wydawnictwem, a ja dumnie oserwuję, jak rośnie moje "dziecko".
Poza muzyką - objechałem pół Europy i prawie całą Polskę własnym samochodem przy okazji robiąc setki zdjęć. Moim marzeniem jest podróż przez Syberię.

Skontaktuj się ze mną: 

Telefon: 504174014
e-mail: marek.nadstawny@kompania.it

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress